БициклизамОстало

Алекса Марић првак Србије

24072013-maricНа националном мегдану у крос–кантри олимпијској дисциплини одржаном на Кошутњаку, у организацији Бициклистичког савеза Србије и Бициклистичког клуба Црвена звезда, а под покровитељством Министарства омладине и спорта, дрес државног шампиона и поклоне генералног спонзора „Планет бајка“ заслужили су представници 13 категорија.

Надметање је отворила трка најмлађих јунака на два точка, где су Звездини пионири освојили 3. (Видак Блажић) И 6. (Саво Спасојевић).

У категорији млађих кадета, Вук Крковић изборио се за победничко постоље И треће место.

У категорији јуниора наши такмичари Владимир Полић И Бранислав Бјелић освојили су прво место у екипном пласману И постали шампиони Србије.

Алекса Марић у апсолутној категорији освојио је 2. место, а у својој (испод 23 године) 1. место и обукао мајцу државног првака.