Домаћа такмичењаРукомет

Рукометашице славиле на гостовању у Кикинди

IMG_8677Рукометашице Црвене звезде славиле су четвртом колу Суперлиге на гостовању у Кикинди истоименој екипи:

Кикинда – Црвена звезда 29:38 (14:16).

Црвена звезда: Марић 6, Крстић, Манчић, Мистрић 8, Јевремовић 3, Лежаја (4 одбране), Михајловић, Ђукић, Радовић 15, Домби, Милојевић 6, Миличевић, Лапчевић, Џафрић, Чолић (10 одбрана).

У првом полувремену виђена је изједначена утакмица, после 15 минута игре на семафору је стајало 7:7. Ипак, црвено-беле додају гас и одлазе на одмор са 14:16, да би убрзо дошле и до +6, 17:23.

До краја утакмице предност је само расла, а Звезду је до победе предводила феноменална Катарина Радовић, као и хрватски тандем МистрићМарић.

Након још једне победе, девојке су јутрос хуманитарним поводом отпутовале на Косово.

После 4. кола, рукометашице Црвене звезде налазе се на 4. месту на табели са 3 победе и 1 поразом, а у наредном колу код куће ће дочекати Раднички из Свилајнца.