Moja Crvena Zvezda
Архива

Despotović stiže u Beograd

Ranko Despotović - uskoro ponovo u crveno-belom?!

Ranko Despotović, napadač španske Đirone u utorak 14. juna stiže u Beograd.

Da li to znači da je srpski reprezentativac nakon priča o španskoj Primeri i fantastičnoj ponudi iz Poljske, ipak najbliže Crvenoj zvezdi ostaje da se vidi. Prema nekim nepotvrđenim informacijama, Despotović će sa rukovodstvom našeg kluba pokušati da pronađe zajednički jezik, a kako se saznaje, problemi su nastali oko 50.000 evra po godini ugovora. Naime, Zvezda nudi 250.000 evropskih novčanica godišnje, dok Despotović za sada ne želi da igra ispod 300.000.

S`obzirom da je gotovo izvesno da naš klub neće moći da dovede centarfora iz inostranstva, zbog popunjenog broja stranaca za sezonu 2011/12, veliki su izgledi da će nekadašnji napadač novosadskih crveno-belih, uskoro postati igrač beogradskih crveno-belih.

0 0 vote
Article Rating

Повезане вести

68 Comments
најновијим
најстаријим највише гласова
Inline Feedbacks
View all comments