ВатерполоДомаћа такмичења

Успешна провера пред Про Реко

Ватерполисти Црвене звезде убедљиво су савладали ЖАК из Кикинде 24:6 (6:0, 6:1, 7:1, 5:4) и уписали трећу победу у првенству. Најефикаснији је био Никола Вукчевић са 4 гола, три је постигао Сава Ранђеловић.

strahinja rasovicОд самог почетка једино питање се постављало са којом разликом ће славити црвено-бели. Гости су први погодак постигли крајем друге четвртине, што показује колико су озбиљно схватили меч играчи Дејана Савића. У другом делу ван игре су били Прлаиновић, Рађен, Аврамовић и Вапенски, а шансу добили Колашинац и Милићевић и узвратили са по два поготка. У последњој четвртини на гол је стао млади Тановић, а гости успели да смање разлику.

Црвена звезда је забележила трећу победу из исто толико мечева, задржала прво место и успешно најавила реванш против Про Река. Следећи меч у првенству је „Вечити дерби“.