Moja Crvena Zvezda
Клупска дешавањаКошарка

Pešić bi u Zvezdu, ali na četiri godine

Svetislav Pešić

Iako su se poslednjih dana pojavljivale oprečne informacije oko želje Svetislava Pešića da se vrati na Mali Kalemegdan, kandidat za predsednika kluba Nebojša Čović otkriva da su pregovori vođeni, ali da trofejni trener ima svoje uslove.

“Sa Karijem sam imao dva razgovora, jedan uživo, drugi telefonom. Želja je da radi na četiri godine, ali je potrebno da postoji dogovor o svemu. On je, načelno, za to, ali mora da zna, a i ja želim da znam, na čemu smo. Kada nešto obećamo, moramo to i da ispunimo, ali ne da bude dobro samo u prvih nekoliko meseci. Čovek mora da ima garancije”, rekao je Čović.

Interesantno je reći da je popularni Kari godinama bio simpatizer Partizana, da bi za njega posle godinu dana u crveno-belom na dalje postojala samo – Crvena zvezda.

Uz plejadu mladih i supertalentovanih igrača iz FMP-a i našeg kluba, nema sumnje da bi sa Pešićem na čelu naš klub veoma brzo bio ponovo u samom vrhu košarke u Srpskoj i Jadranskoj ligi.

Повезане вести

25 comments

Leave a Comment