Учинак играча на позајмицама: Још један блед викенд

Ни овог викенда играчи који су на позајмицама нису успели да се изборе за већу минутажу тако да нико од њих није имао велики учинак на терену.

Јелен Супер лига

На Карабурми су се састали ОФК Београд и Слобода из Ужица. Минимална победа припала је домаћину, а за госте је на терен у 62. минуту ушао Стефан Михајловић.

Доњи Срем је славио у Суботици, 1:0. Марко Тркуља и Дарко Лазић нису били у протоколу.

Вождовац је декласирао Раднички из Крагујевца. Млади Никола Караклајић није био у конкуренцији за тим „змајева“.

Јагодина је победила Раднички из Ниша, 2:1. Петар Ђуричковић није био у потоколу код Нишлија.

Прва лига Србије

Јединство Путеви – Слога ПМ 2:о. Никола Ђорђевић је шансу добио у 60. минуту.

Телеоптик и БСК су одиграли без голова. Милан Јокић је у игру ушао у 79. минуту. Никола Стојковић је меч посматрао са клупе за резерве, а Стефан Чикић није био у протоколу.

Долина – Смедерево 0:0. Марко Маринковић је на терену био од 88. минута

Црна Гора

Могрен је савладао Грбаљ резултатом 3:1. Немања Ахчин није играо на овом сусрету.