Учинак играча на позајмицама: Сјајне партије Иличића, Јокића, Стојковића, Грујића и Караклајића

И овог фудбалског викенда неколико младих фудбалера нашег клуба који су на позајмицама забележили су веома добре партије и заслужили су похвале.

Немања Ахчин – Младост је поражена од Партизана на домаћем терену, а Ахчин није био у комбинацији за овај меч.

Мамаду Мбођ – Сенегалац је уписао прве бодове на терену. У надокнади времена ушао је у игру. Напредак је ремизирао са Спартаком.

Никола Караклајић – упркос поразу Синђелића од Бачке, Караклајић може бити задовољан својим наступом. Јасно је да млади фудбалер добро користи сваку пружену шансу. Он је учествовао у акцији из које је његова екипа постигла једини гол.

Марко Маринковић – био је стартер, провео је на терену 90. минута али није успео да помогне свом тиму да избегне пораз.

Никола Стојковић – БСК је савладао Моравац резултатом 1:0. Стојковић је био стартер, а замењен је у 68. минуту. Имао је шансу да се упише у стрелце и још једном је показао да се на њега може озбиљније рачунати.

Марко Грујић – Колубара је поражена од Слоге, чак ни сјајна игра младог Грујића није могла да допринесе бољем резултату тима из Лазаревца. Он је у 38. минуту имао велику прилику, али није успео да затресе мрежу противника.

Милан Јокић – Колубара је постигла један гол, а асистент је био млади Јокић.

Милош Брајовић – Динамо из Панчева је ремизирао са Банатом, Брајовић није играо.

Филип Манојловић – млади голман је остао несавладан, а Сопот и БАСК су поделили бодове.

Златко Иличић – Иличић је био најзапаженији актер утакмице између Сопота и БАСК-а и понео је титулу играча меча.

Лазар Митровић – тренер Сопота овога пута није дао шансу младом Митровићу.

Немања Ђорђевић – ни млади Ђорђевић није играо за БАСК овог викенда.