ВажноВатерполоРегионална лига

Ватерполисти савладали Медвешчак

Ватерполисти Црвене звезде савладали су загребачки Медвешчак 12:5 (4:0, 3:1, 0:3, 5:1) у оквиру 4. кола Триглав Регионалне лиге. Најефикаснији је био капитен Сава Ранђеловић са 4 гола.

Одлично су црвено-бели отворили утакмицу и већ у првој четвртини практично решили питање победника. Гости су први пут савладали Драксимовића у другој деоници, а на полувремену је било 7:1 за Црвену звезду. У трећој четвртини Медвешчак је искористио опуштање Црвене звезде, али у последњем периоду меча пулени Дејана Савића су дали гас и дошли до друге победе у трећем мечу, 12:5.

Стрелци су били Ранђеловић 4, Томашевић и Виктор Рашовић по 2, Драшовић, Његован, Рацков, Обрадовић по један гол.

Црвена звезда у следећем колу игра на Гружу дерби Регионалне лиге против Југа, а пре тога у среду очекује ријечко Приморје у првом мечу плеј-офа Лиге Шампиона.