Учинак играча на позајмицама: Слабе партије наших играча

И ове недеље сајт Моја црвена звезда испратио је партије играча који су на позајмицама.

Милан Јокић – Колубара је ремизирала са Мачвом, утакмица је завршена рзултатом 1:1. Милан Јокић је био стартер, овог пута није одиграо целу утакмицу већ је замењен у 85. минуту.

Никола Стојковић – БСК је као гост савладан од екипе Слоге, а млади Стојковић није могао да помогне својој екипи да избегне пораз, иако је одиграо целу утакмицу.

Никола Караклајић – постао је већ стандардан у екипи Синђелића. И у овом колу одиграо је целу утакмицу и зарадио жути картон у 68. минуту.

Филип Манојловић – Екипа Сопота поражена је од Турбине из Вреоца резултатом 1:0, али Филип Манојловић није бранио на том мечу.

Лазар Митровић – Није играо за Сопот, још увек је повређен, није извесно када ће се вратити на терен.

Немања Ахчин – Чукарички је на свом терену савладао Младост из Лучана резултатом 1:0. Немања Ахчин био је стартер у дресу гостујућег тима, али је замењен у 73. минуту. У 55. минуту Ахчин је добио жути картон.

Мамаду Мбођ – Напредак је у Чачку савладао екипу Борца резултатом 0:1. Мбођ је и у овом колу прилику добио „на кашичицу“ па је у игру ушао у 79. минуту.