ВажноДомаћи шампионатНајновијеФудбал

ФСС: Грешка судије у Крагујевцу

Фудбалери Црвене звезде у претходном колу састали су се са Радничким из Крагујевца. Утакмица је завршена резултатом 0:0. „Црвено – бели“ су готово цело друго полувреме одиграли са играчем мање јер је Богдан Планић искључен у 51. минуту. Црвена звезда сматра да је овим искључњем била оштећена. Како преноси B92, то је и потврђено на седници Комисије за суђење ФСС – Поткомисије за анализу суђења. Приликом те седнице донета је следећа одлука:

Прихваћен је извештај посматрача суђења са утакмице 13. кола Супер лиге, Раднички (Кг)- Црвена звезда, одигране 22.11.2014. који је у свом извештају навео пропуст првог помоћног судије из 52. минута, који није сигнализирао офсајд у коме се нашао играч домаће екипе. У наставку те акције играч гостујуће екипе начинио је прекршај, а пошто се радило о очигледној прилици за постизање поготка, судија је примењујући упутства ФИФА и УЕФА искључио играча гостујуће екипе. Помоћном судији Срђану Милутиновићу због евидентираног пропуста следи пауза у делегирању.