Мијатовић: Да тријумфом у Тополи дочекамо спектакл на прослави рођендана

Талентовани нападач и понос Омладинске школе Црвене звезде Јован Мијатовић је говорио о утисцима после одиграног првог вечитог дербија у сениорској конкуренцији и остварене победе (1:0) нашег клуба, али и искористио прилику да позове навијаче на прославу 78. рођендана клуба.

Утисак је феноменалан, навијачи су били задужени за сјајну атмосферу. Презадовољни смо победом и чињеницом да сада имамо 16 бодова више од вечитог ривала. Идемо даље, по дуплу круну и групну фазу Лиге шампиона. Већ у уторак нас очекује утакмица против ТСЦ, желимо да тријумфујемо, а затим да са нашим навијачима у недељу прославимо рођендан. Чуо сам да се за седам дана спрема спектакл, улаз ће бити бесплатан, очекујемо велики број звездаша и да сви заједно уживамо у традиционалној прослави рођендана – рекао је Јован Мијатовић.

Истакао је Мијатовић да минути у оваквим утакмица имају велики значај за младе играче.

– Много ми значе минути, учествовати у највећој утакмици српског фудбала са 18 година је велика част. Мислим да сам заслужио радом на тренинзима и залагањем на утакмица. Осећај је феноменалан.

Шеф стручног штаба Милош Милојевић је имао шта да каже младој нади Црвене звезде пред улазак у игру.

Разговарао сам са шефом Милојевићем пред улазак у игру. Рекао ми је да се борим и трчим за навијаче, грб који носим на дресу и да ако треба дам своју крв. Лако се носим са притиском, навикнут сам на такве ситуације од малих ногу. Нисам осећао никакав притисак, ушао сам у утакмицу као и сваку другу и без страха – закључио је Јован Мијатовић.

Подсећамо да ће поводом прославе 78. рођендана Црвене звезде капије стадиона “Рајко Митић” бити отворене на утакмици против Новог Пазара, која се игра у недељу од 16 часова.

The post Мијатовић: Да тријумфом у Тополи дочекамо спектакл на прослави рођендана appeared first on СД Црвена звезда.