ВажноМлађе категоријеНајновијеФудбал

Кадети и омладинци одлични, пионири поклекли у дербију

Млађе категорије Црвене звезде биле су активне протеклог викенда.

У 7. колу омладинске Лиге Србије Црвена звезда је савладала Напредак са 4:1 (3:1), у недељу. Голове за наш тим постигли су Туфегџић у 31. и Цветковић у 33, 40. и 60. минуту. У ванредном колу, у среду, црвено-бели су ремизирали са Радничким у Нишу. Звезда је друга на табеле са три бода мање од Војводине.

Кадети су били још ефикаснији и успешнији, и везали две победе. Они су у недељу савладали Напредак са 5:0 головима Гачића у 1, Максића у 50. Вукмановића у 62. и 71. и Ковача у 85. минуту, док су у среду, у Нишу, савлдали Раднички 2:0. Кадети су први на табели са 16 бодова.

Млађи кадети (2000.годиште) савладали су ФК Доминус, на стаиону ФК Шумадинца у Бечмену, 4:0.

Подбацили су једино пионири који су поражени од Партизана са 1:0, на терену СЦ „Телеоптик“ у Земуну. Стрелац је био Станојловић у 22. минуту из пенала.

Утисак су поправили млађи пинори који су савладали ФК Алтину, минималним резултатом, на стадиону ФК Змај, у Земуну.