ВажноКлупска дешавањаНајновијеРепрезентацијаФудбал

Нови реми Костарике, Руизу друго полувреме

Џон Руиз је одиграо друго полувреме у другом ремију без голова Костарике на Купу Централне Америке у Панами, Костарика – Никарагва 0:0.

Руиз је на полувремену заменио Жерсона Тореса, и зарадио жути картон у 74.минуту. Руиз је заардио јавну опомену након корнера после чега се створила гужва на терену, што имате прилику да погледате.

Руиз је био један од играча са највише жеље у својој екипи, јер је приметно да играчи Костарике, иако селектирани углавном из домаће лиге, немају неку велику жељу на овом шампионату.

Костарика се налази на другој позицији и практично и реми јој одговара у наредном дуелу против првопласираног Хондураса, који је максималан у три кола0, да би обезбедила пласман на КОНКАКАФ Голд Куп. Утакмица је на програму у петак у 18.30.