Архива

Звезда прејака за „Кобре“

У ревијалној утакмици коју су одиграли са једне стране ветерани и руководство Црвене звезде и са друге, екипа специјалних војних јединица „Кобре“ виђено је мноштво лепих, правих фудбалских потеза, који су разгалили око 200 посетилаца, колико се окупило на помоћном терену највећег српског стадиона. Већ у првих десет минута са две мајсторије председник Владан Лукић отклонио је све дилеме о победнику, а посебно ће се причати о првом голу који је челник црвено-белих, постигао лобовавши голмана Кобри са 18 метара.

У наставку првог полувремена гости су мало дошли до даха, пре свега захваљујући опуштању наших играча. Међутим повици „прекора“ Роберта Просинечког, упућени са места тренера „уозбиљили“  су Звездаше који су опет заиграли као с почетка меча и  до краја утакмице још три пута погодили мрежу „специјалаца“ за коначних 5:0. У победничкој екипи поред Лукића, истакли су се Жарко Ђуровић, Драган Спасић Спале, Дејан Пурић, капитен Миле Јовин, и показали да магија коју су поседовали у ногама у време играчких дана и даље траје, односно, никад се не заборавља и не престаје.

Црвена звезда: Марић, Маровић, Спасић, Милојевић, Радосављевић, Крмпотић, Јовин, Јовић, Ђуровић, Лукић и Никић.

Играли су још: Пурић, Стаменковић и Катић.

Шупут и Симоновић
Шљиванчанин, фото: "Новости"Шефик, фото: "Новости"Jasna ŠekarićFK Šahtjor Soligorsk