Архива

Oдбојкаши савладали Млади Радник

Душан Петковић

Одбојкаши Црвене звезде били су бољи од Младог радника, и славили су победу резултатом 3:2. Иако нису добро отворили меч, и први сет је припао гостима, у другом изабраници Жељка Булатовића су се тргли и узели примат у своје руке.

Међутим, гости нису дозволили доминацију тако да је четврти сет припао њима. У завршници више концентрације су имали црвено бели који су славили победу.

Црвена звезда – Млади радник 3:2 (22;25, 25:21, 25:20, 24:26, 15:6)

Дворана: СЦ „Шумице“. Гледалаца: 100. Судије: Светлана Зотовић и Ненанд Давидовић (обоје из Београда). Трајање меча: 121 минут.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Копривица 17, Милутиновић 9, Јаковљевић 8, Митић 4, Петковић 27, Ћелић 11, Вујић (либеро), Стоиловић 2, Околић, Перић, Пајић, Буцуљевић. Тренер: Жељко Булатовић.

МЛАДИ РАДНИК: Дудуј 14, Мунћан 4, Вуловић 5, Костић 3, Васић 17, Шулц 22, Пековић (либеро), П. Петровић, Шормаз 4, Маринковић 1, Шљиванчанин, Н. Петровић. Тренер: Драган Бонић.