Савић: Прво полувреме као модел доброг фудбала

Победили су фудбалери Црвене звезде екипу Јавора резултатом 3:2 у оквиру 12. кола Суперлиге Србије, а асистент у стручном штабу Барака Бахара – Борис Савић похвалио је нашу игру у првом полувремену.

Поделио бих утакмицу на два дела. Прво полувреме је било једно од најквалитетнијих у овој сезони. Доминација на терену, контрола и стајање иза лопте, уз три погођена оквира гола и постигнут погодак. Могли смо још, али онда у другом полувремену недостатак концентрације у фази одбране, јер је заиста несхватљиво да примамо два гола и тако доводимо утакмицу и победу у питање. На крају, победа голом Мијатовића који ради добро, понаша се како треба и сјајно изгледа на терену – почео је Савић.

Већ у среду од 21 час Звезда гостује РБ Лајпцигу у оквиру трећег кола групне фазе Лиге шампиона.

Чека нас тешка утакмица, потпуна другачија од оних које имамо у нашој лиги. Имаћемо прилику да играмо против квалитетне екипе и даћемо све од себе да се што боље спремимо – истакао је Савић.

The post Савић: Прво полувреме као модел доброг фудбала appeared first on СД Црвена звезда.