Архива

Robi: „Zadovoljan sam sa tri boda i gola“

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki je posle pobede protiv Hajduka iz kule rezultatom 3-1, na KZŠ rekao da je zadovoljan

„Zadovoljan sam sa tri gola i tri boda. Čestitam momcima na pobedi. Bilo je teško motivisati ekipu posle poraza od Partizana jer smo bukvalno propustili set-meč loptu, propustili smo šansu da budemo prvi, da dođemo do prvog mesta. Hajduk je odigrao odličnu utakmicu. Došli smo do pobede znatno teže nego na ranijim utakmicama na Marakani, ali za nas je sreća što smo postigli gol u bukvalno poslednjim trenucima prvog poluvremena. Imali smo problema u igri, ali to je normalno ako uzmemo u obzir da nam nije igralo nekoliko bitnih igrača. Iako se ne obazirem mnogo na takve stvari, treba i to reći. Adi je odigrao celu utakmicu posle nekog vremena, Reljić i Milovanović takođe, i to se osetilo u datim momentima. Reljić i Deki su dali golove, ali nisu još odigrali kako znaju, upravo zbog duge pauze. Zadovoljan sam kako se ekipa ponaša, i verujem da ćemo igrati sve bolje i bolje, verujem da možemo i dalje da budemo prvi „

Po njemu tri stvari su odlučile tok meča

„Tri elementa su rešila večerašnju utakmicu. Ninkov, koji je prevazišao okvire našeg fudbala, ulazak Koromana pre drugog Zvezdinog gola, kao i to što sudija nije dosudio faul Ninkova pre Kaluđerovićevog gola, za koji mi je moj igrač rekao da je postojao“