Moja Crvena Zvezda
Важно Најновије Остало Флорбол

Флорбол: Звезда без среће на турниру, данас за девето место

Флорбол екипа Црвене звезде није успела да се пласира у четвртфинала веома јаког међународног турнира који се одржава у Београду.

Црвено-бели су у последњем мечу групне фазе такмичења поражени од словачког Микулаша из Прешова у хали СРЦ Падинска Скела резултатом 1:4. Нажалост, све се поклопило да шампион Србије не прође међу осам најбољих екипа, јер је београдски састав имао исти број бодова као Микулаш и шведски Хјалмаред, али су Словаци прошли даље због боље гол разлике, а Швеђани због више постигнутих голова од Звезде, иако су их црвено-бели савладали првог такмичарског дана. Жалиће Звездаши и за испуштеним вођством против финског Пухапусија у петак, јер су Финци преокренули резултат у последњих 45 секунди и стигли до победе.

Правила су била таква, а да су наши играчи примили само један гол мање борили би се за највиши пласман. Уместо тога, црвено-бели су касније у разигравању од 9. до 12. места савладали мађарски Арес 94 са убедљивих 5:0 и у недељу их очекује утакмица за девето место са екипом Флореца из Брна. Три поготка против мађарског представника постигао је Марко Рајчић, док су се по једном у стрелце уписали Марко Петровић и Страхиња Аврамовић.

zzzzzzzzzzz11816873_1007488495950561_3196368755549877567_n

Ево и резултата од суботе и коначног пласмана по групама:

Група А

Кварнбергспланс – Линчепинг 2:5

Давос Енцијанс – Зеленци 4:1

Кварнбергспланс – Партизан 5:3

1 Давос Енцијанс 4 4 0 0 21 3 +18 12
2 Линчепинг 4 3 0 1 21 6 +15 9
3 Кварнбергспланс 4 2 0 2 13 17 -4 6
4 Зеленци 4 1 0 3 8 16 -8 3
5 Партизан  0  0  4  8 29   -21  0

Група Б

Хјалмаред – Пухапуси 2:7

Црвена звезда – Микулаш Прешов 1:4

Громови – Хјалмаред 1:5

1 Пухапуси 4 4 0 0 29 8 +21 12
2 Микулаш Прешов 4 2 0 2 21 11 +10 6
3 Хјалмаред 4 2 0 2 12 12 0 6
4 Црвена звезда 4 2 0 2 10 10 0 6
5 Громови 3 0 0 3 1 28 -27 0

Група Ц

Флорец Брно – Зенит 1:4

Чепинг – Арес 94  15:0

1 Чепинг 3 3 0 0 28 1 +27 9
2 Зенит 3 2 0 1 11 10 +1 6
3 Флорец Брно 3 1 0 2 8 9 -1 3
4 Арес 94 3 0 0 3 1 28 -27 0

Четвртфинални мечеви

Давос Енцијанс – Хјалмаред 3:2

Пухапуси – Кварнбергспланс 11:2

Чепинг – Линчепинг 4:5

Микулаш Прешов – Зенит 1:2

Разигравање од 5. до 8. места

Хјалмаред – Кварнбергспланс 5:0

Чепинг – Микулаш Прешов 0:5

Разигравање од 9. до 12. места

Флорец Брно – Зеленци 4:3

Црвена звезда – Арес 94  5:0

Мечеви за коначан пласман, недеља 9. август

Полуфинале

Давос Енцијанс – Зенит (11,00 часова)

Линчепинг – Пухапуси (11,45)

За 13. место

Партизан – Громови Бањалука (12,30)

За 11. место

Зеленци – Арес 94 (13,25)

За 9. место

Флорец Брно – Црвена звезда (14,20)

За 7. место

Кварнбергспланс – Чепинг (15,15)

За 5. место

Хјалмаред – Микулаш Прешов (16,10)

За 3. место (17,05)

Финале (18,00)
Укључите се у дискусије и посетите наш форум!

Повезане вести

Коментари

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouthsmehplezmigskenjbatinarazmcudisokkitahmmmmfacepalmgreenslavitrofejkezsok2udartompuskezzzsmeh3trtskenjansramslavljezvizdlud
Слике
 
 
 
Аудио и видео фајлови
 
 
 
  Subscribe  
Обавести ме о