Архива

Звезди „фењер“ СЕХА лиге

Црвена звезда је на гостовању никшићкој Сутјесци уписала још један пораз у Сеха лиги, резултатом 29:22 (15:13).

Никшићани су од почетка водили и диктирали темпо, а прву осјетнију предност у првом полувремену су направили у 23. минути, када су повели 15:10. Ипак су играчи у црвено-белим дресовима смањили мало предност, па се на одмор отишло са резултатом 15:13.

У другом полувремену иста прича. Сутјеска је полако подизала предност, да би у 46. минути домаћи отишли на +7 (23:16). До краја утакмице су Никшићани држали резултат и разлику, па је тако утакмица завршена резултатом 29:22.

Као што смо већ и навикли код Црвене звезде, због густог распореда предност на овој утакмицу су добили млађи играчи, а најбоље се показао Анђелић са шест голова.

Ово је прва побједа екипе из Никшића, којом су престигли Звезду на табели, и тако је послали на задње мјесто.

Дворана: Никољац у Никшићу. Гледалаца: 400. Судије: Митревски и Тодоровски (Македонија). Седмерци: Сутјеска 4 (3), Црвена звезда 3 (3). Искључења: Сутјеска 10, Црвена звезда 2 минута.

СУТЈЕСКА: Рајковић (7 одбрана), Јоцовић, Бојанић, Ашанин 2, Мајић 9, Булајић, Ђођић 3, Блечић 1, Вучковић, Николић 8, Шекарић, Благојевић 1, Трифуновић 4, Никитовић, Ракочевић 1, Чизмовић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Косановић, Живковић 3, Пуцељ, Шћепановић, Надовеза, Павић 4, Пушица, Иванишевић, Јерај, Шљиванчанин, Ћирић 3, Докић 3, Блечић, Анђелић 6, Суџум.