Vaterpolisti Crvene zvezde eliminisani su iz Kupa Srbije pošto su u četvrtfinalu izgubili od Radničkog u Kragujevcu rezultatom 12:10.

Nisu crveno-beli dobro započeli meč, na poluvremenu su već primili devet golova i imali zaostatak od četiri gola (9:5). U nastavku su zaigrali nešto čvršće, ali nisu imali ni snage ni sreće da preokrenu rezultat u svoju korist, pa je na kraju Radnički slavio sa 12:10.

Najefikasniji u timu Dejana Savića bio je Dušan Vasić sa 4 gola. Po dva su postigli Popović i Šulc, a po jedan pogodak dali su Tankosić i Radović.

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA 12:10 (4:3, 5:2, 2:2, 1:3)

Kragujevac – Bazen: SC Park. Sudije: Anđelić i Putniković. Isključenja: Radnički 14, Crvena zvezda 17. Peterci: Radnički 1 (1).

RADNIČKI: Dobožanov, Mitrović, Stanojević, Ganić 2, Radovanlija, Tanasijević, Panić 1, Žulume 3, Vasić 1, Gusarov 4, Manić, Tomašević 1, Đerković, Pljevančić. Trener: Stevanović.

CRVENA ZVEZDA: Kralj, Tankosić 1, Maksimović, Bursać, Perković, Vasić 4, Bitadze, Žeželj, Ilić, Popović 2, Šulc 2, Radović 1, Todorovski, Ljubenović. Trener: Savić.