Zvezdaši na kaljenju – Novi gol Radulovića

U vikendu za nama, šest crveno-belih bisera koji se kale imali su zapažene nastupe, a ponovo je najveću pažnju na sebe skrenuo Andrija Radulović kome je ovo četvrti gol u Superligi.

Nije odbrana Spartaka imala rešenje za Andriju Radulovića čiji je pogodak u 33. minutu rešio pitanje pobednika i doneo tri boda Mladosti. Babić je i ovu utakmicu propustio zbog povrede, a Petar Stanić koji nastupa za Spartak je na terenu proveo 85 minuta. Važnu pobedu je ostvarila i ekipa Čukaričkog nad Vojvodinom rezultatom 2:0, a Vladimir Lučić je odigrao 68 minuta i bio jedan od zapaženijih na terenu.

Ustalio se Andrej Đurić u odbranu Domžala i na terenu proveo 90 minuta u pobedi protiv Radomlja rezultatom 3:1. Takođe punu minutažu su imali i Nikola Glišić i Aleksandar Lukić koji su u dresu IMT-a pobedili Metalac rezultatom 1:2.

Debitantske nastupe još uvek čekaju Miloš Gordić i Mateja Bačanin.

ZVEZDAŠI NA KALJENJU:

Miloš Gordić (AEL) – bez nastupa

Nikola Glišić (IMT) – 90 minuta u pobedi nad Metalcem (1:2)

Aleksandar Lukić (IMT) – 90 minuta u pobedi nad Metalcem (1:2)

Andrej Đurić (Domžale) – 90 minuta u pobedi nad Radomljem (3:1)

Petar Stanić (Spartak) – 85 minuta u porazu od Mladost GAT (1:0)

Mateja Bačanin (Radnički SM) – bez nastupa

Vladimir Lučić (Čukarički) – 68 minuta u pobedi nad Vojvodinom (2:0)

Andrija Radulović (Mladost GAT) – 90 minuta i gol u pobedi nad Spartakom (1:0)

Ilija Babić (Mladost GAT) – bez nastupa

The post Zvezdaši na kaljenju – Novi gol Radulovića appeared first on SD Crvena zvezda.