Звездаши на каљењу – Ђурић се намеће

И овог викенда, талентовани фудбалери Црвене звезде који се кале у другим клубовима уписали су минуте вредне у даљем стасавању, а посебну пажњу на себе скрено је Андреј Ђурић чија екипа није примила гол у дуелу са Бравом.

Стамени дефанзивац који се усталио у екипи Домжала и овог викенда је био беспрекоран и играч утакмице у мечу без голова против Брава. На терену је провео 90 минута и у потпуности неутралисао све противничке нападе. Пуну минутажу у претходном колу имао је и Никола Глишић чији ИМТ је одиграо 0:0 са панчевачким Железничаром, док је Александар Лукић на терен ушао почетком другог полувремена. Андрија Радуловић је одиграо 87 минута у ремију новосадске са лучанском Младости (1:1), док је 45 минута на терен провео Петар Станић у тријумфу Спартака над Колубаром (2:1).

Милош Гордић, Владимир Лучић и Илија Бабић нису заиграли у колу за нама.