Звезда ТВ | Младост је будућност

У новом издању емисије “Звезда ТВ” ћете имати задовољство да уживате у разговору са играчима пониклим у нашој фудбалској академији, који су били јунаци утакмице у оквиру 1/16 Купа Србије и победе над Трајалом.

Црвено-бели су на крилима Звездиних малишана славили убедљиво са 0:6 у Крушевцу против домаћина Трајала. Чак осам фудбалера, који су прве кораке у каријери направили на теренима иза југа Маракане, су уписала минуте на стадиону “Младост”. Поред искусних Уроша Спајића и Срђана Мијаиловића, уживали смо у партији Николе Кнежевића, Косте Недељковића, Јована Мијатовића, Јована Шљивића, Вељка Милосављевића и Вељка Вукојевића. У родном граду вешти талентовани дриблер – Шљивић је био двоструки стрелац, на свом дебију Кнежевић је затресао мрежу ривала, а на асистенцију Недељковића – Мијатовић је такође постигао гол. Са друге стране, момци који су и даље омладинци су стекли поверење Барака Бахара и уписали прве наступе за сениорски тим. Датум 18. октобар 2023. године ће дуго памтити Милосављевић и Вукојевић, а нарочито 78. минут када су закорачили на терен. У новом издању емисије “Звезда ТВ” бићете у прилици да из потпуно другачијег угла упознате играче који су будућност нашег клуба.

The post Звезда ТВ | Младост је будућност appeared first on СД Црвена звезда.