Милојевић: Брину повреде, али смо показали карактер

Утиске после још једног тријумфа Црвене звезде изнео је шеф стручног штаба нашег тима Владан Милојевић. Звезда је савладала ТСЦ резултатом 1:3, али је утакмицу завршила са три повређена играча.

Честитам играчима на заслуженој победи. Добро смо се спремили за утакмицу, а публика нас је свих 90 минута бодрила. Знали смо да играмо против озбиљног противника, односно екипе која је добро вођена, има сјајне појединце и игра у фантастичној форми о чему сведоче три победе у претходним колима. Постало је још теже када су се појавиле ове повреде. Рекао сам играчима на полувремену да морају да буду пажљиви, али да демонстрирају карактер. Чували смо измене до краја, а опет утакмицу завршили са 10 играча. Надам се да степен повреда није велики – рекао је Милојевић, с обзиром на то да су утакмицу због повреда раније завршили Драговић, Лучић и Спајић.

Навијање је поново било изврсно.

Хвала навијачима, јер смо их чули читаву утакмицу. Били су наш ветар у леђа и сматрам да то ова екипа и заслужузује – закључио је Милојевић.

The post Милојевић: Брину повреде, али смо показали карактер appeared first on СД Црвена звезда.