МВП против ОФК Вршца – Осман Букари

Црвена звезда је дошла до нове убедљиве победе у Купу Србије, па је тако савладан „прволигаш“, односно екипа ОФК Вршца резултатом 3:0, док се наш клуб нашао у полуфиналу најмасовнијег домаћег такмичења. Најзаслужнији за то је био Осман Букари, који је ушао у игру са клупе, али дошао до гола и асистенције.

Осетило се одсуство Османа Букарија на неколико претходних мечева због блаже повреде, а да је репрезентативац Гане поново у одличној форми, потврдио је за нешто више од пола сата на терену против екипе из Вршца. За то време, Букари је прво одличним пасом пронашао Ендиајеа, који је удвостручио предност у 65. минуту, када је Звезда удвостручила предност и дошла на корак до победе. Крунисао је брзоноги крилни нападач своју добру партију поготком у финишу меча. Гелор Канга је у 82. минуту упутио центаршут на прву стативу из корнера, те пронашао Немању Милуновића, који је главом пребацио лопту на другу, где се нашао Букари и само је спровео у празну мрежу.

У новом издању емисије МВП можете сазнати бројне занимљиве детаље са сусрета Црвене звезде и ОФК Вршца.

The post МВП против ОФК Вршца – Осман Букари appeared first on СД Црвена звезда.