РепрезентацијаФудбал

Darko Lazović blistao u dresu reprezentacije

Darko Lazović

Mlada fudbalska reprezentacija savladala je danas u Inđiji odgovarajuću selekciju Bugarske rezultatom 4-1, a mladi prvotimac Crvene zvezde Darko Lazović, bio je najbolji pojedinac susreta.

Mladi vezista našeg kluba, naime, postigao je dva pogotka, a uz to dodao i asistenciju Stefanu Šćepoviću, koji je postigao treći pogodak za naš državni tim.

Lazović je već u 8. minutu postigao svoj prvi pogodak na meču, lepim udarcem sa leve strane, a nakon što su Bugari izjednačili, naš igrač je na asistenciju bivše nade crveno-belih Filipa Đuričića, a sada uzdanice Herenvena, oštrim udarcem doneo novu prednost našem timu u 25. minutu. Sedam minuta kasnjije, Lazović je asistirao Stefanu Šćepoviću koji je povisio na 3-1.

Sjajna Darkova partija, još jednom je pokazala da je ovaj mladić bio nepravedno zapostavljen i da mu Robert Prosinečki potpuno opravano ukazuje šansu od starta prolećnog dela šampionata.