Архива

Заустављен и Млади Радник

Црвено бели одбојкаши настављају серију победа. Овога пута победили су Млади Радник у гостима тек после петог сета. Предвођени сјајним капитеном Михајлом Митићем, успели су у врло тешкој утакмици и поред вођства домаћих играча 2:1 у сетовима да тријумфују.

Четврти сет узданици тренера Жељка Булатовића завршили су резултатом 25:18, да би у истом ритму наставили и у последњој деоници и поред бројне подршке публике домаћим играчима.

Млади Радник – Црвена звезда 2:3(25:23,22:25,25:21,18:25,13:15)

Ово је био осми тријумф у низу у свим такмичењима, а утолико је значајнији, ако се узме у обзир пораз Војводине у Клеку (1:3), који је наше момке издвојио на врху табеле!

Млади тим Црвене звезде наредни меч игра против вечитог ривала и актуелног шампиона Партизана, већ у среду.