Омладинцима победа у другом полувремену

Омладинци Црвене звезде победом над Радом (3:0) су завршили полусезону у Омладинској лиги Србије.

Иако су изабраници Братисава Живковића били бољи ривал и у првом делу игре, Бунић је до одласка на одмор остао несавладан.

Друго полувреме је донело жељени помак црвено-белима, а прва лопта у мрежи домаћина завршила је у 57. минуту. Бурмаз је одличном лоптом у простор упослио Купусовића који је из игре избацио Стојановића, изборио позицију за шут и савладао голмана Рада.

Предност је удвостручио Јочић у 71. минуту ударцем главом на асистенцију Стајића са левог бока. Само три минута касније још једна акција бисера Црвене звезде по левој страни донела је ново славље, а коначни резултат поставио је Борисав Бурмаз.

Црвено-бели јуниори полусезону су завршили са 35 бодова уз учинак од 11 победа, два ремија и три пораза, а до краја године одиграће још два дуела у УЕФА Лиги младих и то против Наполија и Пари Сен Жермена.

Рад – Црвена звезда 0:0 (0:3)

Стадион: Помоћни терен стадиона „Краљ Петар Први“

Судија: Срђан Јовановић.

Стрелци: Купусовић у 57, Јочић у 71. и Бурмаз у 74. минуту.

Рад: Бунић, Рајковић, Стојановић, Вукотић, Ђорић, Савић, Алексић, Грубишић, Чумић, Дејановић, Стојановић.

Црвена звезда: Крстовић, Кукољ, Стајић, Аџибаба, Миликић, Ераковић, Купусовић (од 68. Ђорђевић), Стојановић, Бурмаз (од 78. Ајдиновић), Јочић (од 78. Бабић).