АтлетикаВажноНајновије

Сезона 2022 је почела!

Отвореним првенством Београда за млађе пионире и пионирке почела је атлетска сезона за 2022. годину. У оквиру такмичења било је надметање и за најуспешније у Београду.

Матеја Алексић освојио је две медаље на такмичењу. Тријумфовао је у дисциплини скок удаљ из зоне са 4.73 метра, а сребрну медаљу освојио је на 60 метара резултатом 8.40 секунди.

Првак Београда у дисциплини бацање кугле је Ђорђе Ристановић, а победнички хитац постигао је са 8.90 метара.

За 2:36.44 Елена Владушић истрчала је 800 метара и освојила сребну медаљу.

Лари Трбојевић је за један центиметар измакла сребна медаља у скоку удаљ из зоне, али је своју бронзану освојила са скоком од 4.58 метра.

Вицешампионка Београда на 60 метара препоне са 10.41секунди је Валентина Радојевић.

Честитамо свим атлетичарима на оствареним резултатима и желимо свима пуно успеха у наставку сезоне.

The post Сезона 2022 је почела! appeared first on СД Црвена звезда.