Звездини бисери – велика ефикасност

Звездини црвено-бели момци који стасавају на теренима иза југа Маракане су одиграли осам такмичарских утакмица током претходног викенда и забележили укупно шест победа уз гол разлику 26:8.

Сениори Графичара су веома убедљиво савладали екипу Златибора на теренима Омладинске школе Звезде са 5:1 у оквиру 28. кола Прве лиге Србије. Изабраници Марка Неђића су одиграли одличан меч и освојили нова важна три бода у трци за што бољи пласман на табели. Наш развојни тим је први стигао до предности голом Илије Бабића у 10. минуту сусрета на асистенцију Матеје Бачанина, а предност је повисио Борисав Бурмаз у 36. минуту утакмице. Међутим, гости су смањили резултат после само једног минута голом Драгана Радосављевића. У наставку игре су Графоси наставили са нападачком игром која их је красила у првом полувремену, а одмах је Борисав Бурмаз био стрелац у 50. минуту. Након тога још једном је погодио Илија Бабић, а коначан резултат поставио је Борисав Бурмаз постигавши свој трећи гол на утакмици. Наредни меч у Првој лиги Србије наш тим игра наредног викенда када ће гостовати екипи Тимока 1919.
ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ, 28. КОЛО:
1. Инђија – 55 бодова, гол разлика 46:26
2. Младост НС – 53 бода, гол разлика 33:17
3. Железничар – 49 бодова, гол разлика 38:27
—-
10. Графичар – 34 бода, гол разлика 43:39
ЛИСТА СТРЕЛАЦА: Илија Бабић (6 голова), Дејан Видић, Алексеј Голијанин (5 голова), Јован Митуљикић, Никола Митуљикић (4 гола).
ОСТАЛИ РЕЗУЛТАТИ:
Млађи омладинци, 18. коло: Земун –  Црвена звезда 2:2 (Михајло Милосавић 2)
Млађи кадети, 21. коло: Милутинац – Црвена звезда 0:4 (Матеја Остојић, Огњен Мишић, Вељко Вукојевић, Давид Дрео)
                                    ОФК Београд – Графичар 0:1 (Никола Гачић)
Пионири, 15. коло: Бродарац – Графичар 1:5 (Тодор Топаловић, Саша Сторебра, Михајло Ћулибрк, Павле Крстић)
Млађи пионири, 2. коло: Рад – Црвена звезда 2:5 (Алекса Дамјановић 3, Димитрије Шарић, Душан Јовичић)
                                 Графичар – Партизан 4:2 (Страхиња Јовановић, Виктор Стојановић, Балша Поповић, Душан Петковић)

The post Звездини бисери – велика ефикасност appeared first on СД Црвена звезда.