ВажноНајновијеОдбојка

Одличан старт одбојкаша Црвене звезде у Купу ЦЕВ

Одбојкаши Црвене звезде победом су закорачили на европску сцену. Пред изабраницима Игора Жакића за само 60 минута у првом колу Купа ЦЕВ у хали „Магнет“ у Брчком пала је Младост 3:0 по сетовима (25:13, 25:19, 25:12).

Црвено-бели су почели меч у саставу: Околић, Ранковић, Николић, Караско, Скакић, Поломац, Јовић (либеро). Улазили су још: Кљајић, Ранковић и Ристић.

Већ на старту меча било је јасно да ће се Црвена звезда са гостовања у Брчком вратити као победник. Без већих проблема црвено-бели су славили у првом сету, донекле су домаћи играчи пружили отпор у другом, али је напад наших одбојкаша био убојит у последњој деоници. Трећи сет је завршен још убедљивије 25:12 у корист црвено-белих и за само 18 минута.

Душан Николић завршио је меч са 14 поена, један мање имао је Стефан Скакић, док је Александар Околић на крају скупио осам.

Реванш утакмица ће се одиграти наредног уторка, 18. октобра од 17.00 часова у дворани СЦ Вождовац у Београду.

The post Одличан старт одбојкаша Црвене звезде у Купу ЦЕВ appeared first on СД Црвена звезда.