МВП против Радника – Александар Катаи

Овације од стране навијача нашег клуба су, након победе Црвене звезде од 0:2 у Сурдулици над екипом Радника у оквиру 29. кола Суперлиге Србије, стигле на адресу Александра Катаија. Звездин Магико је са два поготка престигао легендарног Рајка Митића по броју постигнутих голова и задужио епитет играча меча.

Чврста одбрана Радника је дуго одолевала нападима црвено-белих. Надомак да се упишу у листу стрелаца су били Ендиаје, Хванг, Олањинка и Иванић, од којих је претила највећа опасност по гол Сурдуличана. Ипак, чекао се тренутак када ћемо видети инспирисану Зведину десетку. После акције из фудбалских уџбеника у 75. минуту утакмице, Красо је послао идеално додавање за Катаија, који је волеј ударцем из непосредне близине послао лопту у сам угао гола за ерупцију одушевљења свих звездаша. Ту се популарни Магико није зауставио, па је и искористио центаршут Мијаиловића у 88. минуту, те са на другој стативи само поклонио и главом спровео лопту у мрежу. Тиме је Александар Катаи стигао до 110. гола у црвено-белом дресу заобишавши чувеног Чика Рајка на вечној листи најефикаснијих Звездиних фудбалера.

У новом издању емисије МВП можете сазнати бројне занимљиве детаље са сусрета Радника и Црвене звезде.

The post МВП против Радника – Александар Катаи appeared first on СД Црвена звезда.