Stadion: Omladinski na Karaburmi

Gledalaca: 4.500

Sudija: Milan Karadžić (Beograd)

Crvena zvezda: Bajković, Ninkov, Tošić, Vilotić, Li Adi, Isah, Kadu (82` Mijailović), Lazović, Borha, Koroman (64` Milovanović), Perović (72` Kaluđerović).

Prvih pola sata igre na Karaburmi protiče u potpunoj dominaciji crveno-belih. Naši fudbaleri su imali i tri fantastične prilike. Lazović je u 4. minutu uputio fantastičan udarac sa oko 18 metara, ali je golman Šaranov odlično intervenisao.

U 8. minutu, Kadu je glavom loše zahvatio loptu na centaršut Duška Tošića.

U 30. minutu nakon velike gužve u šesnaestercu domaćina i nekoliko pokušaja da se lopta ubaci u gol, Borha je uspeo da šutira, ali je ponovo Šaranov krajnjim naporom zaustavio udarac i spasao svoj gol.

Treba napomenuti da se gotovo sve vreme lopta nalazi ispred šesnaesterca OFK Beograda, a o tome govori i trenutni posed lopte koji je gotovo 80% u korist naše ekipe. Domaći fudbaleri su bukvalno tri puta do sada uspeli da pređu sa loptom na polovinu koja pripada našim igračima.

Sudija Milan Karadžić iz Beograda do sada je pokazao po priličnu „nesigurnost“ i u više navrata je loše procenjivao prekršaje, posebno koji su bili u korist naših fudbalera.

40. min – odličan prodor Ninkova po desnom krilu, ali je još jednom Šaranov odlično intervenisao ispred Perovića.

41. min – odličan prodor Kadua po levom krilu, ali je na njegov centaršut po zemlji loše reagovao Lazović.

43. min – jedna poluprilika i za fudbalere OFK Beograda. Petković je ušao u šesnaesterac Crvene zvezde iskosa sa desne strane, ali je Tošić dobro intervenisao.

44. min – nakon trećeg kornera za domaćine Petković je uputio udarac glavom, lopta pogađa prečku, zatim stativu i iz gola Bajković izbacuje, ali samo do jednog od igrača u plavo-belim dresevima koji šutira i ponovo pogađa prečku.

Kraj prvog dela igre. Naši fudbaleri su apsolutno dominantni, ali su domaćini imali neverovatnu priliku u finišu prvog poluvremena i neverovatno je kako nisu došli do prednosti.

Od prvog sudijskog zvižduka u drugom poluvremenu, naši fudbaleri su krenuli agresivno ka golu Šaranova.

Poluprilika za OFK Beograd u 48. minutu.

Sudija Karadžić nastavlja i u drugom poluvremenu sa katastrofalnim suđenjem kada su u pitanju prekršaji koje ne svira nad našim fudbalerima. Ovoga puta je Borha odgurnut sa dve ruke na polovini domaćih, ali Karadžić ne sudi ništa.

52. min – prodor Kadua po levom krilu, oboren je, a sudija Karadžić je konačno dosudio prekršaj u korist naših igrača.

55. min – Kadu seče jednu loptu u zadnjoj liniji domaćina, ulazi u šesnaesterac, ali slabo šutira.

U istom minutu prilika i za OFK Beograd, ali je Bajković na vreme istrčao i bio brži od napadača domaćih.

Trenutno se više igra između dva šesnaesterca.

61. min – Odličan prodor Lazovića po krilu, uputio je centaršut po zemlji, ali je udarac Borhe izblokiran.

Sudija Karadžić nastavlja sa skandaloznim suđenjem. Klasičan prekršaj nad Isahom, presudio je kao kontrafaul. Da li će neko iz sudijske organizacije reagovati???

64. min – Umesto Koromana u igru ulazi Dejan Milovanović.

66. min – Fudbaler OFK Beograda, Brkić uputio je udarac ka golu Bajkovića sa nekih 20 metara, ali golman Crvene zvezde nije imao većih problema.

69. min – Šit Borhe, ali je Šaranov na mestu.

71. min – Borha je oboren u šesnaestercu domaćina, ali skandalozni sudija Karadžić samo odmahuje rukom. Klasičan jedanaesterac nije dosuđen.

72. min – Umesto Perovića u igru ulazi Kaluđerović.

73. min – Li Adi se poigravao sa loptom ispred našeg šesnaesterca, izgubio je loptu, ali su se domaći napadači spetljali.

77. min – Ninkov centrira sa desnog krila, Borha spušta loptu Milovanoviću koji šutira preko gola.

78. min – Kaluđerović šutira glavom, ali lopta pdlazi pored gola.

79. min – Novi centaršut Ninkova, Kaluđerović je sa leđa oboren, ali za sramotnog sudiju Karadžića ni ovo nije start za jedanaesterac !!!

82. min – Umesto Kadua u igru ulazi Mijailović.

89. min – Lopta je u mreži Šaranova, ali sudija svira ofsajd poziciju Kaluđerovića.

90. min – Šut Lazovića sa ivice šesnaesterca, ali lopta odlazi preko gola.

Kraj.

Apsolutna dominacija nije iskorišćena. Dva boda su izgubljena i san o nastavku borbe za titulu je završen.

Međutim, treba postaviti pitanje za koga je danas na KAraburmi sudio sramni sudija Milan Karadžić. Ostaje da vidimo da li će neko reagovati na ovu krađu u liku sudije.