ВажноЗвездаши широм светаКошаркаНајновије

Спарси убедљиво поражени од Голден Стејта, Боби други стрелац тима! (ВИДЕО СВИ ПОЕНИ)

Од дербија лиге синоћ није било ништа с обзиром да су Голден Стејт Вориорси разбили Сан Антонио са 120:90.

Једна од ретких светлих тачака у тиму Грега Поповића био је Бобан Марјановић који је убацио 12 поена (4/6 за два, 4/6 за један поен), сакупио 6 скокова и 1 укр. лопту.

Боби је играо 13 минута и одиграо квалитетну утакмицу, а поред стартера у потпуности су, за разлику од ривала, подбацили и резервисти Спарса што је био један од узрока убедљивог пораза.

Минесота Немање Бјелице је поново поражена, овај пут од Кливленда у гостима са 114:107.

Неш некадашњи кошаркаш је постигао за 16 минута 5 поена (1/2 за три, 1/3 за два), те имао 1 асистенцију и 4 личне грешке.

Феноменално вече имао је Никола Вучевић. Центар Орланда је постигао 16 поена (8/17 за два), имао 14 скокова, 3 асистенције и 2 блокаде у поразу Меџика од Мемфиса.