FeaturedVažne vestiВажноМлађе категоријеНајновијеФудбал

Звездаши на каљењу – Конатар стрелац

Црвена звезда има 15 играча на позајмици, а чак 12 наступало је за свој садашњи тим у викенду за нама. Играчи су показали огромну борбу и жељу да се врате у Црвену звезду, а највећу пажњу на себе су привукли Марко Конатар, Андрија Катић, Никола Васиљевић и Срђан Бабић.

Посебно се истакао леви бек Марко Конатар који је постигао погодак за Железничар из Панчева против Земуна, а још бољи био у одбрани јер његов тим није примио гол и славио резултатом 2:0. То је уједно био и први његов погодак у Првој лиги Србије. Уз њега истакао се и Андрија Катић голман ИМТ-а који је успео да сачува мрежу свих 90 минута против Радничког из Пирота у победи ,,тракториста” са 2:0. Исто то урадио је и Никола Васиљевић који је успео да одоли свим нападима Спартака из Суботице у победи свог тима резултатом 2:0.

Поред Марка Конатара који је оставио најбољи утисак, посебну пажњу привукао је и Срђан Бабић. Млади штопер одиграо је 90 минута у ремију (2:2) против Браге и према статистици био један од бољих појединаца на терену. Иако је његов тим примио два гола, Бабић је асистирао код првог поготка Фамаликаоа. То је уједно и друга асистенција у португалском првенству младог штопера на каљењу.