Домаћа такмичењаРукомет

Пораз рукометаша

Перуничић са играчима

Млади рукометаши Црвене звезде су поражени у 2. колу Суперлиге. Боља од црвено-белих била је Металопластика, која је у хали „Шумице“ славила победу од 25:31 (11:18).

Наши рукометаши су од почетка кренули лоше, па су тако гости већ у уводним минутима направили разлику од 4 гола, која је с временом расла, па је на средини полувремена била 5, а на крају 7 разлике.

Друго полувреме је почело исто као и прво, са головима Металопластике. Наши момци су се вратили и на 4 гола разлике пет минута пред крај меча, али то није било довољно да се убиљеже први бодови ове сезоне. Звездин, па може се рећи омладински састав, је сазлужено изгубио од искуснијих и у овом тренутку бољих Шапчана.

Дворана: ЦКС Шумице. Гледалаца: 70. Судије: Мошорински (Зрењанин) и Панџић (Нови Сад). Седмерци: Црвена звезда 4 (3), Металопластика 2 (1). Искључења: Црвена звезда 2, Металопластика 6 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (5 одбрана), Милошевић 1, Цветковић, Стошљевић 2, Павић 2 (1), Ћоровић, Шотић 3, Цупара (5 одбрана, 1 седмерац), Лековић, Ћирић 4, Докић 6 (2), Давидовић, Анђелић 2, Брајовић 5, Милутиновић, Антељ.

МЕТАЛОПЛАСТИКА: Карановић 1, Алчаковић, Алексић, Медић, Палевић, Марјановић 3, Драгаш 3, Медурић 9, Рајичић, Марковић 7, Арсић (22 одбране, 1 седмерац), Грујичић 3, Јездимировић, Митровић 3, Вејић, Продановић 2 (1).

Играч утакмице: Дарко Арсић (Металопластика).

(Статистика: „Журнал“)