ВажноДомаћа такмичењаРукомет

Велика победа рукометаша

Црвено-бели рукометаши савладали су екипу нишког Железничара резултатом 31:28.

rkОбе екипе су одлично отворили меч, али је Звезда прва направила предност преко Брајовића и захваљујући сјајном Косановићу који је одбранио и два седмерца. Ипак, доста грешака у нападу и одбрани су искористили гости и на полувреме се отишло резултатом 15:15.

У другом полувремену и поред много брзоплетости и грешака, одбрана на нивоу, а Црвена звезда је одиграла најбоље друго полувреме. Коначно је дебитовао и Лука Денић као и Бојан Митровић. Денић је показао велику борбеност, имао је неколико пресечених напада, украдених лопти и савршено се уклопио са Лазовићем.

Ипак, играч утекмице је Милан Косановић. Невероватним одбранама сачувао је гол и Звездину победу. Павлов је решетао, пробудио се и Лазовић, а у кључним моментима одличан је био и Нешовановић. Звезда је дошла до битне победе.

Црвена звезда: Лазовић 5, Торбица 1, Лазић 6, Митровић 3, Павлов 9, Нешовановић 2, Брајовић 5.

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.