Домаћа такмичењаРукомет

Рукометаши славили против Динама

Рукометаши Црвене звезде забележили су веома важну победу у 20.колу домаћег шампионата. Црвено-бели савладали су екипу Динама резултатом 27:24(15:12) и тако дошли до десете победе у овогодишњем такмичењу.

Иако у великим финансијским проблемима, због којих нашем тиму прети чак и избацивање из такмичења, Црвена звезда се након ове победе налази у горњем делу табеле и у последњих десет кола такмичења има шансу да уз серију добрих резултата остане међу првих пет екипа на табели. Након 20 одиграних утакмица, сакупљена су 22 бода, што је довољно за пето место на табели.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ДИНАМО 27:24 (15:12)
Дворана: Шумице. Гледалаца: 150. Судије: Мошорински (Зрењанин) и Панџић (Нови Сад). Седмерци: Црвена звезда 2 (2), Динамо 4 (2). Искључења: Црвена звезда 8, Динамо 16 минута. Црвени картон: Слободан Комланов (Динамо) у 43. минуту.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (1 одбрана), Пауновић, Живковић 2, Милошевић 4, Пантелић, Томић, Ољача, Павић 5, Косановић (15 одбрана, 2 седмерца), Пушица 2, Петровић, Ћирић 2, Докић 5 (2), Анђелић 5, Брајовић 2, Милутиновић.
ДИНАМО: Љубеновић, Комланов 3, Д. М. Петровић, Лазић 4, М. М. Петровић, Пејчиновић (10 одбрана), Радосављевић 4, Голубовић 3, Милосављевић 2 (1), Бошковић 2 (1), Падежанин 2 (1), Вуковић, Крстић, Брети, Калић 1, Ерваћанин 3.