Домаћа такмичењаРукомет

Реми рукометашица са Радничким

У утакмици пуној преокрета у другом полувремену Црвена звезда је дошла до бода у дуелу са ЈП Радничким. Меч је завршен нерешеним резултатом 27:27 (14:17) у заосталој утакмици 11. кола Супер лиге.

Црвено беле су кренуле силовито и већ на самом старту створиле 5 голова предности (1:6). Наставиле су наше девојке да играју добро и одржавале стечено вођство. Резултат се до одласка на одмор није битно мењао, па је наша екипа на полувремену водила са 14:17.

На почетку другог дела игре Раднички је одмах припретио и смањио Звездину предност на само гол разлике (16:17). Наше рукометашице су потом дошле на плус 6 (18:24), а онда су стале. Читавих 13. минута нису успеле да пронађу пут до мреже голмана домаћих. То је искористио Раднички који изједначује, а онда долази и до вођства од 27:24. Ипак у последњих 5. минута црвено беле су великом жељом стигле до нерешеног резултата голом Трифуновићеве 10 секунди пре краја утакмице.

ЈП РАДНИЧКИ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 27:27 (14:17)

Дворана: СД Раднички. Гледалаца: 150. Судије: Савић и Радуловић (Београд). Седмерци: ЈП Раднички 3 (3), Црвена звезда 4 (4). Искључења: ЈП Раднички 6, Црвена звезда 8 минута.

ЈП РАДНИЧКИ: Јеремић, Ђорђевић, Миловановић 1, Колунџић, Жарковић 1, Грбић, Блануша 3, Човић 11, Живковић (15 одбрана), Гаровић, Костић, Варда 3, Јовић 1, Пантић, Јукопила 7 (3).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 5, Бокарић 3, Кокоресковић 3, Стекић 2, Мистрић 1, Павловић, Радовић, Лежаја, Обрадовић 2, М. Милојевић, Трифуновић 11, Ј. Милојевић, Степанић, Чолић (15 одбрана).