Zvezdin hokejaš u reprezentaciji

Zvezdin hokejaš u reprezentaciji

369
3
Nikola Bibic u reprezentaciji Srbije

Reprezentacija Srbije u hokeju na ledu učestvuje na Svetskom prvenstvu Druge divizije, grupe „A“. Takmičenje se održava u Rejkjaviku – Island, a interesantan je podatak da se među odabranim srpskim oklopnicima nalazi i jedan član Hokejaškog kluba Crvena zvezda.

Dobro se zna da je crveno-bela škola hokeja dobro poznata i van Srbije, zna se da mlađe kategorije našeg kluba osvajaju najviše plasmane na međunarodnim turnirima, ali retko ko je mogao da pomisli da naš klub ima i jednog seniorskog reprezentativca.

Čast HK Crvena zvezda brani Nikola Bibić koji se izborio za reprezentativni poziv i našao među 22 odabrana. Naša reprezentacija će za protivnike imati hokejaše Estonije, Islanda, Španije, Hrvatske i Novog Zelanda. Samo pobednik turnira izboriće plasman u Prvu diviziju, grupa „B“.

Podeli

Komentari

3 Komentara na "Zvezdin hokejaš u reprezentaciji"

Obavesti me o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshock???cooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsad!?ideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim | najviše glasova
milos 90
Gost
apr 13, 2012 11:15

Imamo dobru skolu hokeja za mladje kategorije.Oni ce posle igrati i za prvi tim ZVEZDE i A reprezentacije :D

delija86
Gost
apr 13, 2012 09:23

pretpostavljam da su ostalih 21 iz partizanke

Lucano
Gost
Lucano
apr 12, 2012 23:52

Dao je i gol u porazu od Estonije 5:2

wpDiscuz