Домаћа такмичењаРукомет

Тесан пораз рукометаша у Новом Саду (22-20)

Рукометаши Црвене звезде поражени су у Новом Саду од домаће Војводине, 22:20 (11:12).

Београдски црвено-бели су добро почели меч.  У првом полувремену је бриљирао голман Тибор Иванишевић, захваљујући његовим одбранама наши рукометаши су стигли и до три гола предности. Прво полувреме је завршено у корист Црвене звезде (11-12).

Други део меча био је у знаку Новосађана који су брзо изједначили, а затим и повели. Црвена звезда је успевала да стигне до једног гола заостатка у неким тренуцима, али су грешке у нападу и нереализовани седмерци  Београђане оставили без бодова.  У редовима Црвене звезде највише голова су постигли Ћирић и Анђелић. Голман Иванишевић је уписао 15 одбрана.

Нови Сад – Дворана: Слана бара. Гледалаца: 250. Судије: Николић и Косановић (Панчево). Седмерци: Војводина 4 (4), Црвена звезда 3 (1). Искључења: Војводина 8, Црвена звезда 6 минута.

ВОЈВОДИНА: Б. Радишић, Попов 3, М. Радишић, Баришић, Веселинов, Стјепановић, Абаџић (2 одбране), Стојановић 8 (4), Л. Арсенић (11 одбрана, 2 седмерца), Чупковић, Јошић, Марјанац, Милошевић 1, Митровић 3, Станковић 7, Ћурковић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (15 одбрана), Живковић 2, Милошевић 1, Шљиванчанин 1, Петровић, Шотић 1, Цупара, Лековић 2, Ћирић 4, Докић 2 (1), Давидовић, Анђелић 4, Брајовић 3, Милутиновић, Антељ.

Играч утакмице: Лука Арсенић (Војводина).