Домаћа такмичењаОдбојка

Одбојкаши прекинули серију

OK Crvena zvezda

Црвена звезда савладана је први пут у овој сезони.

У оквиру 14. кола Винер Штедише лиге, црвено-бели играли су меч у Суботици, против Спартака. Спартак је однео победу резултатом 3:2 (25:23; 22:25; 25:23; 16:25; 15:12 ).

Током 128 минута игре, код домаћина видела се велика жеља, али ни наши одбојкаши нису заостајали, па је резултат скоро све време био тесан.

Занимљиво је то, да је Спартак у два сета, дошао до победе након преокрета у завршници. Једини сет где се Звезда резултатски „одлепила“ био је четврти, када је савладала Спартак са чак девет поена разлике. У последњем сету, нажалост, уследила је минимална разлика у корист Спартака, за коначнх 3:2 у сетовима.

С обзиром на то да је ово први пораз наших момака, као и на то да су и овај меч одиграли добро, нема шта да им се замери.