Домаћа такмичењаРукомет

Убедљива победа рукометашица

Црвено-беле рукометашице савладале су Књаз Милош, резултатом 42-31 (17-17).  Прво полувреме није било сјајно за наше девојке и на одмор се отишло са нерешеним резултатом. Међутим, у другом делу меча наше рукометашице су се пробудиле и одиграле сјајних пола сата и тако оствариле још једну победу.

IMG_0171_1024x683Голман Марија Чолић имала је невероватних 27 одбрана, а највише голова постигла је Катарина Радовић. Добра игра целе екипе у другом полувремену допринела је да ова победа буде врло убедљива.

Стрелци: Радовић 11, Луковић 7, Мистрић 10, Стекић 6