Домаћи шампионатФудбал

Милуновић предосетио гол

image (1)Стрелац победоносног гола за Црвену звезду Лука Милуновић дан пред утакмицу имао је занимљив догађај коме је присуствовао и капитен Ненад Милијаш.

Млади репрезентативац Србије је у канцеларији која се налази одмах поред свлачионица првог тима, на картону написао да ће у игру ући у 53. минуту уместо Касалице, и да ће постићи гол у 62. минуту. Лука је ипак одбио било какву везу са натприродним силама.

– Наравно да нисам ништа предвиђао нити ми се било шта приказало. Једноставно, догодило се оно што сам предосетио да ће се десити. Заједно са Ненадом Милијашем, написао сам на картону време када улазим у игру и када ћу постићи погодак, а онда је капитен папир однео код шефа стручног штаба. Планирам и пред наредни сусрет да урадим исто – рекао је Милуновић, а затим се нашалио:

– Пре гола који сам постигао, имао сам шансу, али сам погледао у семафор, видео да није минут који сам написао на картону, и намерно сам сачекао 62.

Нападач црвено-белих задовољан је победом, и очекује да и у наредних 14 утакмица његов тим забележи максималан учинак.

– Можда са стране није изгледало да смо одиграли добро прво полувреме, међутим контролисали смо игру против противника који је био изразито дефанзиван у првом делу, и није било лако пробити њихов одбрамбени блок. У наставку смо примили гол након чега смо заиграли уз помоћ навијача много агресивније и одважније и сви смо били уверени да ће до завршетка утакмице бити позитиван резултат за нас. Честитам свом саиграчу Вукану Савићевићу на голу, и доброј игри. Желим му да тако настави и убудуће – закључио је Лука Милуновић.