ВатерполоЕвропска такмичења

Црвена звезда у четвртфиналу Лиге Шампиона!

Још једном су нас наши ватерполисти обрадовали! Иако су у последњим тренуцима изгубили победу у Егеру, добили су пласман у четвртфинале Лиге Шампиона! Егер – Црвена звезда 8:8 (2:2, 0:3, 3:2, 3:1)
Најефикаснији у нашем тиму су Прлаиновић 3 гола, С.Рашовић, Вапенски, Аврамовић, Ранђеловић и Ивошевић по један.

246512_505590326168535_1462648882_nНаш тим је био бољи у првом полуврмену. После испитивања снага, у другој четвртини је практично решено питање бољег из овог двомеча, када је наш тим повео 5:2 на полувремену. После победе нашег тима у првом мечу 13:6 у Београду, Егер је имао јако мале шансе. Ипак, домаћини су се пробудили у другом полувремену и четири секунде пре краја утакмице постигли погодак, са играчем више, за изједначење и коначан резултат 8:8.

Наш тим у суботу очекује дерби првенства и веома значајан дуел у Крагујевцу, против Радничког. Раднички вечерас игра у Фиренци први дуел финала Еврокупа.

На корак од сна и пласмана на Ф4 у Београду!