50
10
Blećić, foto Žurnal
Blečić, foto Žurnal

Rukometaši Crvene zvezde odigrali su nerešeno 24:24 (11:8) sa Radničkim iz Kragujevca u 6. kolu Superlige.

Gosti su na početku meča imali prednost, da bi vrlo brzo naši rukometaši uspeli da preuzmu vođstvo, te na poluvreme odu sa tri gola viška.

U drugom delu igre imali smo čak šest golova razlike, dva minuta pre kraja dva gola više, ali ni to nije bilo dovoljno da se savlada Radnički, koji je golom Gavrilovića sedam sekundi pre kraja poneo bod iz Beograda.

Crvena zvezda – Radnički 24:24 (11:8)

Beograd – Dvorana: “Šumice”. Gledalaca: 300. Sudije: Marić (Pančevo) i Mašić (Zrenjanin). Sedmerci: Crvena zvezda 3 (2), Radnički 3 (2). Isključenja: Crvena zvezda 14, Radnički 12 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Ivanišević, Živković 3 (2), Pucelj 3, Pantelić, Nadoveza, Pavić 1, Kosanović (11 odbrana, sedmerac), Pušica 3, Ivančev, Jeraj, Šljivančanin, Ćirić 1, Dokić 5, Blečić 7, Anđelić.

RADNIČKI: Miljković, Gavrilović 3, Radenović, Vučićević 4, Janićijević, Mandić, Radojičić 1, Zlatanović (11 odbrana), Petrović (3 odbrane, sedmerac), Milinčić, Nikolić 2, Ilić 2, Raičević 1, Prodanović 2, Šmigić 4 (2).