Домаћа такмичењаРукомет

Гошће однеле бодове

Рукометашице Црвене звезде доживеле су пораз од Макс спорта резултатом 30:34 (17:19) у 15. колу Супер лиге.

На самом почетку утакмице гошће су кренуле силовито и преузеле иницијативу. Цело прво полувреме су имале резултатску предност и на одмор одлазе са два гола вишка (17:19).
У наставку сусрета наше девојке су успеле да дођу до иједначења. Добро су играле и водиле равноправну борбу , али пред крај меча губе концентрацију. Екипа Макс спорта то користи и на крају односи бодове у Нову Пазову.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МАКС СПОРТ 30:34 (17:19)
Дворана: Бањица. Гледалаца: 150. Судије: Ненадић и Степановић. Седмерци: Црвена звезда 4 (3), Макс спорт 4 (4). Искључења: Црвена звезда 10, Макс спорт 4 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 2, Бокарић 3, Кокоресковић 6, Стекић, Мистрић 4, Павлов, Радовић, Лежаја, Обрадовић 4, М. Милојевић, Трифуновић 7 (3), Ј. Милојевић, Степанић, Чолић (13 одбрана).
МАКС СПОРТ: Поповић, Рибичић 5 (4), Богдановић 6, Пријовић 7, Марјановић 5, Томанић 3, Војвковић, Ристовић (11 одбрана), М. Бурсаћ, Миличић, Обрадовић, Дукић 1, Милетић, Ј. Бурсаћ 7.