Borba za evro-licencu

Borba za evro-licencu

63
48

Naš fudbalski klub nalazi se u veoma nezahvalnoj i teškoj poziciji ovih dana. Naime, dobijanje licence za evro-takmičenja veoma je neizvesna.

Uprava kluba još jednom se suočava sa problemima i dugovima koje su, uglavnom, napravili nesavesni prethodnici, pa je pitanje da li će za veoma kratak vremenski period uspeti da ispune sve uslove koje UEFA traži.

U pitanju je dug od oko 800 000 evra, što je nešto više od polovine ukupne sume. Ostatak je Crvena zvezda ranije isplatila.

Pročitajte još  „Dani ćirilice“ i na Marakani

Prvog dana maja, čelnici našeg kluba pojaviće se na sastanku u Nionu, gde bi trebalo da pokušaju da postignu dogovor sa evropskom kućom fudbala i izdejstvuju licencu. Prisutni će biti i još neki naši klubovi, kao i predstavnici FSS-a.

Cela situacija je posebno neverovatna zbog toga što se mnogo duguje i Crvenoj zvezdi, ali UEFA pred tim očigledno zatvara oči. Tu su dugovanja Kodžaelija, Lensa, novac za Parkera… Međutim, u Nionu to ne pominju, već insistiraju isključivo na plaćanju dugova od strane našeg kluba.

Pročitajte još  Pitajte Dušana Anđelkovića

Uprava kluba na sve načine pokušava da reši ovaj problem i tako klubu omogući učešće u Evropi, gde, ne računajući vreme sankcija, igramo decenijama bez prekida.

Uprava kluba na MCZ forumu.

Podeli

Komentari

48 Komentara na "Borba za evro-licencu"

Obavesti me o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshock???cooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsad!?ideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim | najviše glasova
dexa7
Gost
dexa7
apr 28, 2012 21:04

Ko je Kodzaelija???Jel to neki klub ili igrac?

kibo
Gost
kibo
apr 28, 2012 17:41

mi bolje da ne dobijemo licencu sa ovakom igrom ne mozemo pazar da pobedimo a kamoli neku osrednju evropsku ekipu,a za da kola kvalifikacija ako propustimo necemo nista izgubiti,o trecem kvalifikacija da ne govorim desice se opet neki novi ren

kibo
Gost
kibo
apr 28, 2012 17:43

kolu *

Žile
Gost
Žile
apr 28, 2012 16:47

A da potpišemo memorandum sa uefom?

PRAVA ISTINA O LICENCI
Gost
PRAVA ISTINA O LICENCI
apr 28, 2012 15:16
Katastrofalno stanje u Srpskom fudbalu je zato što Zvezdu i Partizan vode ljudi koji u uređenoj državi i društvu ne bi mogli da upravljaju ni kućnim savetom. Zasto se klupski dug fk Zvezda povećao sa 19 na 33 miliona evra (iako nezvanični podaci govore da je dug veći od 50 miliona). Umesto da se ozbiljno pristupi problemu na čelo nekadašnje srpske fudbalske institucije došao je čovek kome je jedina kvalifikacija bila da je zvezdaš. Taj i takav neobrazovani, nepismeni zvezdaš, danas vodi nekadašnjeg evropskog i svetskog prvaka, kao da je u pitanju zemljoradnička zadruga iz Sopota. Dokaz za to je… Opširnije »
RedStarForever
Gost
RedStarForever
apr 28, 2012 18:07

Sto bre lazes za visinu duga? Ajde lepo iznesi svoje izvore, ajde reci odakle ti da je bio 19 miliona evra? Jel si ti video te menice bez pokrica?

lesa
Gost
lesa
apr 28, 2012 15:49

Kao i uvek kad a treba d a se pljuje zvezda, identicni tekstovi jedne te iste osobe Samo je nik razlicit. Nisam ja ni zA ove ni za one ali ovi sadasnji su bar nesto uradili a ovi predhodni su dovodili igrace za milione a prodavali ih za sicu ili za krompir pa su tim i doveli do svega ovoga. mislis d a je lako dovesti igrace kada je kasa u milionskom minusu ??? samo lup-etas i pises pristsrasno da bi stvarao tenziju na ovom sajtu i medju navijacima! ZVEZ\DA JE ZIVOT !!! AJDE PALI ODAVDE

Realan
Gost
Realan
apr 28, 2012 15:29

Recimo da je sve tako kao sto kazes,sta sad daj neki predlog. Vidim i ja da ne valja,isto kao i u drzavi. Sta da se radi,dosta kritika dajte konkretna resenja.

Ronaldinho
Gost
Ronaldinho
apr 28, 2012 15:07
Ako ove sezone ostanemo bez Evrope cija ce to krivica biti?? Sve mi se vise cini da je ova uprava nesposobna za zadatak vadjenja kluba iz ponora u koje su je doveli Toplica, Miskovic, Dan Tana, Kozic i ostali. Smetali su im Kozic, Micovic u upravi Toplice Spasojevica i Dan Tane, a dobili smo nove Kozice i Micovice u vidu Gorana Vesica, Aleksandra Antica. Dokle ce se vise desavati da u svim upravama sede nesposobni ljudi! Znam da ce mnogi reci pa sta hocete, doveli su Gasprom, planira se obnova stadiona…ali sta da radimo sa dugom koji se uvecava? Gde… Opširnije »
marko
Gost
marko
apr 28, 2012 15:28
Krivica ce biti iskljucivo i samo iskljucivo rukovodecih ljudi u klubu! Zasto!? Njihov PRIMARNI CILJ je trebao da bude SANIRANJE DUGA! Ni titula, ni kup, nista, vec iskljucivo vracanje dugova! A sta su oni uradili! Umesto da se oslone na igracki kadar koji imaju u omladinskom pogonu, i na jos neke sitnije igrace, oni su se dali na dovodjenje novih igraca! A svako dovodjenje igrac i kosta! Dovodili su „sumnjive“ po kvalitetu igrace, potpisivali su velike ugovore, pravili od njih po stampi Bogove fudbala, a na kraju je uvek ispadalo da to nije bas to… U svakom narednom prelaznom roku,… Opširnije »
Nikola
Gost
Nikola
apr 28, 2012 15:58
Ne moze neko da bude predsednik Crvene zvezde a da ne uzme ni jednu titulu za 3 godne. NE MOZE! Ne moze neko da bude trener Zvezde a da ne pokaze rezultate ni u igri ni u titulama 2 i po godine. Tim mora da se stvara a ne da se krpi od prelaznog roka do prelaznog roka. Sad da uzmu da uigravaju Mijailovica, Maksimovica, Mladenovica, Lazovica, Kasalicu, Djurickovica, Jankovica, Ozegovica, Krnetu, i par iskusnih igraca. I da ne prodaju NI JEDNOG, za 2 godine potpuna dominacija! A ne da igraju kojekakvi igraci samo da bi se prodali jer imaju… Opširnije »
Nikola
Gost
Nikola
apr 28, 2012 15:12

Bravo majstore! Potpuno se slazem. . Dzaba nama i Gasprom na dresovima, i novi stadion, i kule i gradovi oko njega ako nemamo sportskih rezultata. Ako nemamo tim, ako ne igramo evropske utakmice, ako nismo sampioni.

madness2233
Gost
madness2233
apr 28, 2012 14:45

Nek da Gazprom 800K(toliko manje sledece godine) isplatiti i poslati ih javno u ….!

madness2233
Gost
madness2233
apr 28, 2012 15:04

Licno nisam zadovoljan igrom,nije to to,ovakva formacija pogotovo.Fale ljudi 2-3 Iskusna igraca,Zvezda nema vodju na terenu vec dugi niz godina.Jedno je zelja momaka,a drugo ono sto bi zeleli,Bolje da se jedan Pantelic doveo,nego Miric,Dimitrijevic,Borha.I nije istina da neki ne zele da se vrate-npr. Pantelic,Jankovic,Zigic…jer kad znas da dajes onome ko zna kako i kad da zabije,i kako da igra;nije problem,ali kad trosis udzabe to jeste.Zato smo tu gde smo.

Realan
Gost
Realan
apr 28, 2012 14:42

Sve si to uzalud rekao ako ne navedes koga za Predsednika,trenera,vodju navijaca,tetkicu. Daj neka imena,znam i ja da bi mi bilo bolje da se j***m sa Cecom ali hoce li ona mene.

wpDiscuz