Домаћа такмичењаРукомет

Рукометашице славиле у Аранђеловцу

У заосталој утакмици 2. кола Суперлиге за рукометашице црвено-беле су савладале Књаз Милош са 29:28.

Утакмица је одиграна у среду у Аранђеловцу, а резултат на полувремену није давао назнаке да ће наше девојке славити у овом дуелу. Међутим, изабранице Славенка Жерајића су у другом периоду заиграле значајно боље и однеле два бода из Шумадије.

У 4. колу, у недељу од 19 сати, Црвена звезда се у гостима састаје са екипом Радничког из Крагујевца.

Књаз Милош – Црвена звезда 28:29 (17:13)
Аранђеловац – Дворана: Шумадија. Гледалаца: 700. Судије: Благојевић и Ђокић (Јагодина). Седмерци: Књаз Милош 2 (1), Црвена звезда 6 (5). Искључења: Књаз Милош 6, Црвена звезда 6 минута.
КЊАЗ МИЛОШ: Килибарда, Денић, Радојичић 3, Ранковић 5 (1), К. Томић 9, Павловић 4, Рабата 3, Ољача (3 одбране), Мрљеш 1, Васић 2, Станојловић, Стефановић, Томковић, Угрчић (10 одбрана, 1 седмерац), М. Томић 1.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 2, Грбић 4, Ђурковић, Јевремовић 2, Радовић 11 (5), Лежаја (2 одбране), Михајловић 1, Мистрић 8, Селмановић, М. Милојевић, Миличевић, Мићковић, Ј. Милојевић 1, Чолић (5 одбрана, 1 седмерац).