Домаћа такмичењаОдбојка

Одбојкаши уписали нову победу

Одбојкаши Црвене звезде и даље су једина непоражена екипа у првенству Србије пошто су у 8. колу дошли до осме победе, а овај пут савладана је екипа Железничара резултатом 3-0 (25-20; 25-14; 27-25).

Митић и другови нису имали већих проблема, па је после 77 минута игре забележена убедљива победа. Железничар је успео само у трећем сету да припрети и да угрози сигурну победу црвено-белих, водио је до пред сам крај сета, али у завршници су звездаши били скоцентрисанији и мирније руке, па је гост морао да се задовољи само солидним утиском и достојним отпором, али без резултатског учинка.

Најефикаснији у редовима Црвене звезде био је Душан Петковић са 22 поена, а добру подршку имао је у Филипу Стоиловићу који је освојио 16. Екипа Црвене звезде се сад окреће Лиги шампиона и гостовању у Пољској где је следеће недеље дочекује екипа Заксе.